Miło nam poinformować, że od 4 maja 2020 wznawiamy przyjęcia Pacjentów. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury i środki ochrony osobistej, tak by zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa w czasie zagrożenia epidemicznego.


Wszelkie formalności związane z wizytą przeprowadzamy telefonicznie.

Kom. 692 337 336 Tel. 77 433 01 89

Zespół Corony

lek. dent. Helena Chudy

Absolwentka AM we Wrocławiu, od 2006 roku prowadzi gabinet stomatologiczny, zajmując się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią estetyczną; uwielbiana przez małych pacjentów

lek. dent. Tomasz Chudy

Absolwent AM we Wrocławiu, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada bogate doświadczenie z zakresu leczenia endodontycznego pod mikroskopem oraz implantologii. Uczestnik licznych sympozjów i kursów doskonalących między innymi w International Implantology Center w Tuluzie (Francja).

dr n. med. Marcin Bartczyszyn

Absolwent AM we Wrocławiu, specjalista protetyki stomatologicznej. W latach 2015 -2017 pełnił funkcję kierownika Zakładu Implantoprotetyki i Zaburzeń Czynnościowych Układu Stomatognatycznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Autor publikacji z zakresu protetyki stomatologicznej w czasopismach naukowych; uczestnik kursów i konferencji protetyczno-stomatologicznych krajowych i zagranicznych (Niemcy, Austria, Holandia).

TOP